Datum: 02-12-2011
CFO Raymond Steenvoorden gaat na tien jaar zijn post bij Strukton verlaten. Dat meldt de dochter van Oranjewoud 2 december 2011.
Raymond Steendvoorden nam sinds 2002 zitting in de Raad van Bestuur van Strukton. Zijn taken worden tijdelijk overgenomen door CEO Gerard Sanderink van het bouw- en infrabedrijf.
Raymond Steenvoorden
In het persbericht zegt Steenvoorden op zoek te gaan naar een nieuwe uitdaging buiten Strukton.
Gerard Sanderink
Bestuursvoorzitter en aandeelhouder Sanderink heeft begrip voor zijn besluit. ‘Het afgelopen jaar en de voorafgaande overname door Oranjewoud zijn hectisch en veeleisend geweest’.
‘Het aanblijven van Raymond Steenvoorden heeft mij in staat gesteld de onderneming in deze periode het bedrijf goed te leren kennen’, aldus Gerard Sanderink, topman van Strukton.
Lees ook:
> CV Raymond Steendvoorden
> Jan van Zeeland, commissaris Oranjewoud
> Bestuurders Strukton
> Bestuurders Oranjewoud
- Bestuurslid NABU (Nederlandse aannemers met belangen in het buitenland)
- CEO (Chief Executive Officer) Centric
- CEO (Chief Executive Officer) Oranjewoud
- CEO (Chief Executive Officer) Strukton
Lees verder
Hoe staat het met de verduurzaming van commercieel vastgoed? Welke partijen nemen het voortouw, of zouden dat moeten doen? Nils Kok, Flip Verwaaijen en Albert Hulshoff over koplopers en achterblijvers, circles of blame en de Nederlandse praktijk. Lees verder