KPN ziet af van overname Belgacom

12-09-2007 | Bedrijven

KPN ziet af van overname Belgacom De mogelijke fusie tussen KPN en haar Belgische branchegenoot Belgacom is van de baan. Dat heeft KPN-bestuursvoorzitter Ad Scheepbouwer woensdag gezegd in een interview met de Belgische krant De Tijd.

Scheepbouwer noemt drie redenen waarom hij geen heil ziet in een samengaan met Belgacom. De participatie van de Belgische staat in Belgacom, het ontbreken van voldoende synergievoordelen en het verschil in cultuur tussen de twee ondernemingen. Volgens de topman past Belgacom beter bij France Télécom dan bij KPN.

Onlangs was het telecomconcern al actief in België met de koop van de Belgische tak van Tele2/Versatel voor 95 miljoen euro. KPN is in België al actief via het mobieletelefoniebedrijf BASE, dat vooral stevig in het zadel zit in Vlaanderen.

Bron: Redactie

NUjij.nl   Delicious   eKudos   MSN reporter   Google   Digg     Tell-a-Friend

Zie ook...

Best gelezen

Management Nieuws