Chinese economie vertoont tekenen van herstel

27-02-2009 | De Wereld

Chinese economie vertoont tekenen van herstel Ook al laten de gevolgen van de wereldwijde crisis zich nog altijd voelen, de Chinese economie toont tekenen van herstel. Dit verklaarde Liu Tienan, een hoge verantwoordelijke, vrijdag.

Liu Tienan is de nummer twee van de nationale commissie voor ontwikkeling en hervorming, het belangrijkste orgaan van de economische planning.

"We merken zeker tekenen van herstel, ondanks de neerwaartse druk op de Chinese economie sinds het vierde kwartaal vorig jaar", aldus Liu Tienan.

"Chinese economie kan met 8 procent groeien"
Volgens Tieman kan China in 2009 nog steeds een groeipercentage van 8 procent kan halen. Dit is volgens sommige economisten de drempel die nodig is om de nodige werkgelegenheid te creëren.

Lees ook:
> Wereldbank: Marshallplan tegen economische crisis
> Chinese CEO's echte leiders
> Gelovige Chinezen
> Hegemonie Amerikaanse economie loopt onvermijdelijk ten einde
> Dossier kredietcrisis

Bron: De Tijd

NUjij.nl   Delicious   eKudos   MSN reporter   Google   Digg     Tell-a-Friend

Zie ook...

Best gelezen

Management Nieuws