
Bestuurswisselingen bij Flow Traders
25-04-2025 Flow Traders heeft bekendgemaakt dat Mike Kuehnel zich niet herkiesbaar zal stellen als ceo voor een nieuwe volledige termijn.
Mike Kuehnel trad in augustus 2021 in dienst bij Flow Traders en werd een maand later benoemd tot chief financial officer. In februari 2023 volgde zijn benoeming tot ceo.
Kuehnel zal het bedrijf eind augustus 2025 verlaten om een nieuwe uitdaging aan te gaan. Om een soepele overdracht van het leiderschap te waarborgen, heeft hij ermee ingestemd zich nog één keer herkiesbaar te stellen als ceo tijdens de algemene vergadering van aandeelhouders (ava) op 13 juni 2025. Zijn verlengde termijn loopt tot en met 31 augustus 2025. De raad van bestuur is inmiddels gestart met de zoektocht naar een opvolger.
Daarnaast zijn Marc Jansen en Alex Kieft per direct benoemd tot co-chief trading officers. Jansen zal bovendien tijdens de komende ava worden voorgedragen voor benoeming als bestuurder van Flow Traders.
Jansen begon zijn loopbaan bij Flow Traders in 2013 als trader en werd in 2018 benoemd tot head of trading EMEA. In 2021 werd hij benoemd tot head of trading. Sinds januari 2024 is hij global head of trading en lid van de management board van Flow Traders B.V.
Alex Kieft trad in dienst bij Flow Traders in 2014. In 2019 werd hij benoemd tot head of trading EMEA, gevolgd door zijn benoeming in 2022 tot global head of trading.
Chairman Rudolf Ferscha verklaarde: ‘We respecteren de beslissing van Mike Kuehnel om een andere kans buiten het bedrijf na te streven en wensen hem veel succes in zijn toekomstige loopbaan. We danken hem tevens voor zijn toewijding aan het versterken van ons leiderschapsteam. Onder zijn leiding heeft het leiderschapsteam de groei en uitbreiding van het bedrijf gestimuleerd, met als hoogtepunt het succesvolle Trading Capital Expansion Plan vorig jaar, dat leidde tot het op één na beste financiële jaar in onze twintigjarige geschiedenis. Daarnaast zijn we verheugd over de benoeming van Marc Jansen en Alex Kieft als co-chief trading officers. Beiden zijn gerespecteerde leiders met een bewezen staat van dienst in het vormgeven en versnellen van onze handelsstrategieën over verschillende activaklassen en regio’s.’
Blijf op de hoogte van wisselingen en trends in de boardroom.
Ontvang elke dinsdag en donderdag onze nieuwsbrief.