Jan Nooitgedagt voorgedragen als commissaris PostNL
11-12-2017 De raad van commissarissen van PostNL heeft het voornemen bekend gemaakt Jan Nooitgedagt voor te dragen als commissaris.
Zijn voordracht wordt nog ter goedkeuring aan de aandeelhouders van PostNL voorgelegd. Dit gebeurt tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van aandeelhouders in april 2018. Tot die tijd zal Jan Nooitgedagt de vergaderingen van de Raad van Commissarissen als toehoorder bijwonen.
Jan Nooitgedagt is onder andere commissaris bij Rabobank en Robeco. In de Top-100 commissarissen van 2017 stond hij op de vijfde plaats.
Interview met Jan Nooitgedagt
Ingrid Faber en Jan Nooitgedagt: ‘Publiek-private samenwerking kan vaak eenvoudig beter’
10-12-2024 Wat heeft het bedrijfsleven precies aan de overheid? En wat heeft het bedrijfsleven nodig? Johan Kerver (evofenedex) gaat in gesprek met Faber Group-ceo Ingrid Faber en multicommissaris Jan Nooitgedagt. Beiden zien ze het nut van regie en aansturing vanuit de overheid in, maar die rol pakt de overheid te weinig. Ook aan de samenwerking schort het. ‘De kloof tussen bedrijfsleven en overheid, dat is iets om je over te verbazen.’
Blijf op de hoogte van wisselingen en trends in de boardroom.
Ontvang elke dinsdag en donderdag onze nieuwsbrief.
